Kozmetik Marketler ve China Glaze Gratis’te

China Glaze ojeler Gratiste satılıyor

Kozmetik marketlerde gezmeyi seviyorum. Satılan ürünlerin içeriğine mutlaka bakarım. Eline bir ürün almış etiketindeki küçük yazıları okumaya çalışan birine rastlarsanız, o ben olabilirim 🙂

Doğal ve Organik sevdalısı olarak bu marketlerde her zaman alacak bir şey bulamasam da son zamanlarda içeriklerinin %98-99 oranında doğal olduğunu belirten markaların ürünlerine sıkça rastlar oldum. Hatta organik ürünler de bulunabiliyor bazılarında.

Bu marketlerden Watson’ı severim ama nedense tasfiye nedeniyle zararına satış yapan mağazaları andıran havası hiç değişmedi! Diğerlerinde gördüğünüz tıka basa doluluk maalesef Watson’da yok! Raflarda azalan ürünlerin yerleri nedense bomboş duruyor! Ya yeterince stok yapacak depoları yok ya da stok yapmayı tercih etmiyorlar herhalde. Raflardaki ürünlerin belli bir miktara kadar gerilemesi beklenip toplu sipariş veriliyor belki de. Bu da rafların boş görünmesine ve ürün fakirliğine neden oluyor!

Gratis ve Rossmann benim favorilerim. Yok yok diyebileceğiniz bu marketler, geldikleri ülkelerin yerel marketlerinde satılan markaları barındırıyor olmaları açısından ilgimi çekiyor. Bayram öncesi Gratis ziyaretimde China Glaze fırsat paketi ile iki ojenin 17,90 TL olduğunu görünce Sally Hansen ürünlerinin marketlere indiğinde yaşadığım sevinci yaşadım 🙂 İnternetten oje alıyorsam da görüp almayı tercih ederim doğrusu. Sanırım bu geçici bir fırsat ama China Glaze’i artık tüm ürünleriyle marketlerde görmeyi isterim.

Ben Wild Wink/Secret Peri-Wink-Le ikilisini aldım. İkiliyi bir arada denedim ve çok hoşuma gitti. Üzerine China Glaze Top Coat uyguladım.

Blog yazmaya başladığım ilk zamanlarda oje blog’u yazmayı düşünmezken, bununla birlikte ikincisini yazmış oldum. Zehir Üçlüsü Sağlığımıza Karşı yazımda ojelerdeki zararlılardan bahsetmiştim. Uygulamayı çok sevdiğim bu kozmetik ürünüyle ilgili arada bir yazsam fena olmayacak galiba 🙂

Sevgiyle ve doğal kalın.

dogalivarken tarafından yayımlandı

Doğalı Varken; aromaterapi, cilt bakımı konularında bilgiler veren ve sağlıklı tarifler bulabileceğin, hayatını iyileştirmeni sağlayan dijital bir platformdur. Doğalı Varken’de sana sağlıklı bir yaşam için basit ve temel öneriler vereceğim. Sağlıklı güzelliğin nasıl olacağını anlatacağım. Kendini iyi hissetmen ve hayatını iyileştirmen için farkındalığını artıracak öneriler vereceğim. Çünkü sen iyi olursan çevren de iyi olacak. Haydi o zaman keşfetmeye başla!

Kozmetik Marketler ve China Glaze Gratis’te” için 2 yorum

Yorum

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: