HAKKIMDA

Elçin Oltulu Şahin
Cilt Bakım ve Kozmetik Danışmanı, Aromaterapist, Natural Healer
Akreditasyonlarım

İstanbul’da doğdum. İşletme okudum. Çalıştığım kurumda katıldığım bir kişisel gelişim eğitimi sayesinde 2013 yılında Doğalı Varken doğdu. Sonrasında Milliyet PembeNar’da sağlıklı yaşam köşe yazarlığı yapmaya başladım.

Yıllarca uğraştığım cilt sorunlarıma doktor doktor gezmeme rağmen çare bulamamıştım ve sonunda kendim bu işin uzmanı olmaya karar verdim. Estetistenlik diploması aldım.  Cilt bakımı ve kozmetik konularında eğitimlere katılarak çeşitli sertifikalar aldım. Bu konularda yazılan yerli, yabancı birçok kitap ve makale okudum/okuyorum. Çünkü ne yaparsam yapıyım bilgiyle, bilinçle yapılmalı diye düşünüyorum.

Cilt bakım ve kozmetik danışmalığı ile insanlara kendilerine özel cilt bakım programlarını -kendi yöntemlerimle- hazırlıyorum. Bildiklerimi edindiğim tecrübeyle birleştiriyorum. Çok sade, sadece ihtiyaç olan ürünlerle nokta atışı yaparak bir program oluşturuyorum.

Hayatımızı iyileştirmeye yönelik bedensel, zihinsel ve ruh sağlığını birlikte ele alan Aromaterapi, Çakra Enerjisi İyileştirme ve Meditasyon Uygulamalarını bütünsel bir yaklaşımla yapıyorum.

Sağlıklı ve  iyi yaşamı bir yaşam tarzı olarak uygulamaya çalışıyorum. Pastacılık Atölyesi sertifikam var ve şekersiz tatlı tarifleri tasarlıyorum.

Fotoğrafçılık bilgimi ve sevgimi büyütmeye devam ediyorum. 

Sevginin ve doğallığın gücü yanınızda olsun.

PORTFOLYO


Haydi birlikte bir şeyler inşa edelim.