HAKKIMDA

 


Cilt Bakım Ve Kozmetik Danışmanı


İstanbul’da doğdum. İşletme okudum. Çalıştığım kurumda katıldığım bir kişisel gelişim eğitimi sayesinde 2013 yılında Doğalı Varken doğdu. Sonrasında Milliyet PembeNar’da sağlıklı yaşam köşe yazarlığı yapmaya başladım.

Yıllarca uğraştığım cilt sorunlarıma doktor doktor gezmeme rağmen çare bulamamıştım ve sonunda kendim bu işin uzmanı olmaya karar verdim. Estetistenlik diploması aldım.  Cilt bakımı ve kozmetik konularında birçok eğitime katılarak sertifika aldım. Bu konularda yazılan yerli, yabancı birçok kitap ve makale okudum/okuyorum. Çünkü ne yaparsam yapıyım bilgiyle, bilinçle yapılmalı diye düşünüyorum.

Cilt bakım ve kozmetik danışmalığı ile insanlara kendilerine özel cilt bakım programlarını -kendi yöntemlerimle- hazırlıyorum. Bildiklerimi edindiğim tecrübeyle birleştiriyorum. Çok sade, sadece ihtiyaç olan ürünlerle nokta atışı yaparak bir program oluşturuyorum.

Sağlıklı ve bilinçli yaşamak benim için bir yaşam tarzı. Gerek yazılarımla gerekse sosyal medyadan bunu birçok insanla paylaşarak çoğaldığımıza inanıyorum.

Sevgi ve doğallık bizi koruyacak, biliyorum.

Elçin Oltulu Şahin