Aromaterapi Atölyeleri

Elçin Oltulu Şahin Aromaterapi Atölyeleri

Kozmetiğini Kendin Yap Atölyesi: Zengin bir içerikten oluşan bu atölyede katılımcılar el kremi, kil maskesi, vücut arındırıcı, vb kozmetik ürünlerini yapmayı öğreniyorlar. Yapılan ürünler ve tarifler katılımcılara yazılı bir şekilde paylaşılıyor. Aromaterapi, kozmetik içerikler, cilt bakımı ile ilgili bilgiler de atölyemizin içeriğini oluşturuyor.

Aromaterapiyle Çakra Enerjisi İyileştirme:  Bedensel, zihinsel ve ruhsal iyileşmenin sağlanması için vücudumuzdaki 7 enerji çarkının çalışmasını sağlayan bir grup meditasyon programıdır. Çakralarımızın çalışmasına odaklanarak beden-zihin-ruh iyileşmesini esansiyel yağların gücünü kullanarak sağlayacağız. Katılımcıların çakraların ne işe yaradığını ve -varsa- blokajlarını tespit edebilecekleri bir anlatımdan sonra müzik ve aromaterapi eşliğinde iyileşme seansına geçilecektir.

Atölye talepleriniz için buraya tıklayın.

dogalivarken tarafından yayımlandı

Doğalı Varken; aromaterapi, cilt bakımı konularında bilgiler veren ve sağlıklı tarifler bulabileceğin, hayatını iyileştirmeni sağlayan dijital bir platformdur. Doğalı Varken’de sana sağlıklı bir yaşam için basit ve temel öneriler vereceğim. Sağlıklı güzelliğin nasıl olacağını anlatacağım. Kendini iyi hissetmen ve hayatını iyileştirmen için farkındalığını artıracak öneriler vereceğim. Çünkü sen iyi olursan çevren de iyi olacak. Haydi o zaman keşfetmeye başla!

%d blogcu bunu beğendi: